3 for 2

Fantastic Four Dammodell T-Shirt

Ordinarie pris 199:- 

Specialpris 69:- 

& fri frakt vid köp över 499 :-

Tyvärr. Denna vara finns ej i lager.

Okänt leveransdatum:

  • - Tyvärr kan något exakt leveranstdatum ej uppskattas då leverantören ej kunnat bekräfta när produkten kommer i lager. Vi har ingen mer information om leverans, men anmäl din e-postadress nedan så får du mail direkt när varan kommer i lager.

Skriv in dig nedan så mailar vi när varan är i lager igen.

Fantastic Four är ett av de bästa superhjälteteamen och skapades av Marvel Comics. Fantastic Four är det första superhjältelaget som skapats av författaren/redaktören Stan Lee. En trendig t-shirt för fans av Marvel Comics och Fantastic Four.

Information om Fantastic Four Dammodell:

  • Högkvalitativt tryck
  • Standardpassform
  • Färg:Vit
  • Storlek: (S till XXL)