3 for 2

Fantastic Four Dammodell T-Shirt

Ordinarie pris 199:- 

Specialpris 59,25 

& fri frakt vid köp över 499 :-

* Obligatoriska fält

Ordinarie pris 199:- 

Specialpris 59,25 

199.00SEK

Fantastic Four är ett av de bästa superhjälteteamen och skapades av Marvel Comics. Fantastic Four är det första superhjältelaget som skapats av författaren/redaktören Stan Lee. En trendig t-shirt för fans av Marvel Comics och Fantastic Four.

Information om Fantastic Four Dammodell:

  • Högkvalitativt tryck
  • Standardpassform
  • Färg:Vit
  • Storlek: (S till XXL)