Fantastic Four T-Shirt

Ordinarie pris 189:- 

Specialpris 63,20 

& fri frakt vid köp över 499 :-

* Obligatoriska fält

Ordinarie pris 189:- 

Specialpris 63,20 

189.00SEK

Fantastic Four är det bästa superhjälteteamet och skapades av Marvel Comics. Fantastic Four var det första Superhjälteteamet som skapats av författaren/redaktören Stan Lee. En trendig t-shirt för fans av Marvel Comics och Fantastic Four.

Information om Fantastic Four:

  • Högkvalitativt tryck
  • Standardpassform
  • Färg:Vit
  • Storlek: (S till XXL)