Glöm inte lägga till...

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Fantastic Four T-Shirt

79 kr
Lagervara, 1-2 dagar leverans

Produktbeskrivning

Fantastic Four är det bästa superhjältegänget skapat av Marvel Comics. Fantastic Four var det första superhjältegänget skapat av författaren och redaktören Stan Lee. En trendig t-shirt för fans av Marvel Comics och Fantastic Four. Ta en till din samling redan idag!

  • Högkvalitativt tryck
  • Normal passform
  • Färg: Vit
  • Storlek: S - XXL

 

Leveransinformation
Roliga Prylar erbjuder alltid snabb leverans hem till dig, till närmsta Postutlämningsställe eller paketskåp med Instabox, Postnord, DHL, Budbee. Vi erbjuder alltid fri frakt vid köp över 599 kr. För detaljerad leveransinformation, ange postnummer i kassan.
Retur & reklamation
Ångerrätt gäller i 14 dagar. Vid felaktig eller skadad vara som omfattas av Reklamationsrätten kontakta: info@roligaprylar.se
Om roligaprylar
Roligaprylar.se är en etablerad butik som har glatt kunder med sina roliga prylar, presenter och merchandise sedan 2007. Med över ett decennium av erfarenhet i branschen har vi blivit en pålitlig källa för nöje och skratt.